Amerika na kolech

DOPRAVA Z USA

Nejsme jen autopůjčovna

Přejete si auto přímo z Ameriky?

Vždy jste snili o tom, že jednoho dne budete chtít vlastnit svůj Ford Mustang nebo jiné pravé Americké vozidlo?

Neváhejte se nám ozvat a celou situaci s vámi projednáme tak, že budete spokojeni.


"Plníme Vaše sny"

Nejsme jenom půjčovna amerických vozidel, nově pro Vás máme dovoz vozů přímo z Ameriky. Je jen na Vás, jakou značku by jste si přáli. A jak toto probíhá? Jednoduše. Ozvete se nám přes kontaktní formulář jakou značku či přímo model by jste si přál, popřípadě s jakým maximálním poškozením, my se s Vámi spojíme a projednáme, za kolik by takové auto stálo včetně DPH a poplatků s dovozem. Zašleme pár aktuálních návrhů aut a podle toho si vyberete to, které se Vám bude líbit. Na základě toho dané auto či model vydražíme na americké dražbě bouraných a poškozených aut značky Copart. V případě poškozeného či bouraného auta Vám toto auto po přivezení na žádost opravíme (příplatek podle poškození) a následně předáme klientovi.

DOVEZENÁ AUTA ZÁKAZNÍKŮM

Doporučuji zprostředkování nákupu auta z USA. Od nákupu až po přihlášení vše proběhlo v pohodě. 👍👍

User

Malířství – Hodonín Bronislav Kmenta Všem vřele doporučuje firmu Amerika na kolech 👍 Před rokem,  přesně na mé narozeneniny 9.10.1985 / 35 L. jsem si půjčil bílého mustanga. On mne tak natchnul, že… No prostě od té doby jsem dřel jak mezek a našetřil jsem si na mustanga a   pak jsem  požádal Ameriku na kolech zda by mi nemohl něco nádherného přivézt, a ejhle mustang s U.S A. Severní Karolína je tady v ČR. Už ho mám celého zaplaceného, teď se opravì nachystá a 22.11.2021 si myslím že bude jezdit v Hodoníně 👍🙂 Kamarád mi jednou řekl šulin u zdi, ano to možná jsem, ale za svojím snem si du tvrdě Jsme tu jen na chvíli. Davide moc ti děkuji za splnění snu, jsi borec. A tvůj koníček je parádní- úžasný 👍 Jsi borec, moc děkuji. Domov bude mít 100% . Garáž bude nová čistá a myslím že i vte garáži budu bydlet 🙂🙂🙂

User

Zákazník

Ford Mustang

Rád bych poděkoval Davidovi a celé jeho partě z Amerika Na Kolech za zprostředkování mého přání a zajištění dovozu Dodge Durango. Při výběru jsem byl náročný, ale David trpělivý J. Se vším mi vyšel vstříc. Všechny náležitosti spojené s přihlášením, opravou a servisem zvládli v co nejkratší době. Auto předáno čisté a v perfektním stavu, který mi ještě dlouho potom garantuji! Jezdím už pár měsíců a nemůžu si stěžovat! Ještě jednou moc díky. Už teď se těším na dovoz i mého druhého vysněného auta Dodge Challenger.

User

Zákazník

Dodge Durango

Chci poděkovat celé firmě Amerika Na Kolech za splnění mého snu a to dovozem Chevrolet Camaro. Hledal jsem dlouho tento typ vozidla, až se mi pan David ozval s nabídkou, kterou jsem neodmítl a po autě ihned skočil. Vše perfektně vyřízeno včetně dopravy, cla, dph a dalších náležitostí, auto bylo předáno skoro jako nové, krásně naleštěné a čisté, ani bych nepoznal, že někdy vyjelo na cestu. Auto mám pár měsíců a nemohu si stěžovat. Určitě rád opět využiju služeb Amerika Na Kolech. Díky moc. Rozhodně všem doporučuji!

User
317831130_1089293738430667_6684565416894638405_n

amerika

LODNÍ DOPRAVA

VOZY KTERÉ NEJČASTĚJI DOPRAVUJEME

Nejčastějšími dopravovanými vozy jsou především od značek Chevrolet, Ford nebo Dodge.